Kaan napisał(a):

|
Na pewno perfumy. Na nic z Twojej listy nie zwracałem uwagi poza tym. Oczywiście alkohol. Żaden cennik nie jest Ci potrzebny, kupisz ile zdołasz wynieść, zawsze się możesz podzielić ku uciesze gawiedzi.
|
właśnie chodzi o to że to nie ja będę kupował tylko prosił znajomych o przysługę. alko odpada bo pewnie oni sami dla siebie bedą chcieli brać. a jak wygląda sprawa z perfumami? o ile mniej więcej są tańsze niż w perfumeriach?