Guli napisał(a):

Nie przyklaskiwać, tylko dać szanse... teraz się obrażasz, to jakoś nie zakładasz, że na fetę nie przyjdziesz? (daj Bóg). To jest sport, nie zawsze się wygrywa a Mały pokazał charakter, jakby tobie ktoś ciupał i wyzywał cię to co? Nic? No to byś nie miał szacunku do samego siebie... Kupując bilet, kupujesz widowisko, nie ważne czy ładne czy nie ( w cyrku też czasem się ktoś wyje...) ale nie kupujesz prawa do tego, żeby obrażać człowieka w tym wypadku Małego, który zawsze pokazuje z nami jedność.
Małecki pójdzie, ale to nie tak jak pójdzie Bunoza czy Palić! Mały pójdzie jako Wiślak i będzie o tym pamiętał. Nie miło Wam się oglądało Błaszcza na fecie Borussi w naszej koszulce. Szacunek dla takich ludzi nawet jak im nie wychodzi!! Nie kupujecie prawa do obrażania kogoś, ciupania mu itp. I piszecie jeszcze do Basałaja, zeby go wywalili. To tak jak brata sprzedać!
|
Generalnie zgadzam się z Tobą. Mam do Ciebie tylko jedno pytanie, co powiesz jak Patryk ucieknie z Wisły prawem Webstera ?
Nie wydaje Ci się, że trochę go fantazja ponosi i szkodzi swojemu pracodawcy ? Popatrz jak to teraz wyszło. Nagadał po meczu z Lechią do mediów. Klub wystosował pismo, że przeprasza w jego imieniu. On niby przeprosił. A za 4 dni w gazecie gada to samo. To chyba nie jest normalne
