|
Nie przyklaskiwać, tylko dać szanse... teraz się obrażasz, to jakoś nie zakładasz, że na fetę nie przyjdziesz? (daj Bóg). To jest sport, nie zawsze się wygrywa a Mały pokazał charakter, jakby tobie ktoś ciupał i wyzywał cię to co? Nic? No to byś nie miał szacunku do samego siebie... Kupując bilet, kupujesz widowisko, nie ważne czy ładne czy nie ( w cyrku też czasem się ktoś wyje...) ale nie kupujesz prawa do tego, żeby obrażać człowieka w tym wypadku Małego, który zawsze pokazuje z nami jedność.
Małecki pójdzie, ale to nie tak jak pójdzie Bunoza czy Palić! Mały pójdzie jako Wiślak i będzie o tym pamiętał. Nie miło Wam się oglądało Błaszcza na fecie Borussi w naszej koszulce. Szacunek dla takich ludzi nawet jak im nie wychodzi!! Nie kupujecie prawa do obrażania kogoś, ciupania mu itp. I piszecie jeszcze do Basałaja, zeby go wywalili. To tak jak brata sprzedać!
|