Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6432
Stary 03.09.2011, 07:51
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Ja nadal zaluje, ze Paweł Brozek został sprzedany - przynajmniej jego mogli zostawic bo w Turcji za duzo nie gra. Moze marnowal wiele sytuacji ale kiedy musial strzelic by wynik byl dobry to strzelal. Dalej ma to swietne dochodzenie do pilki. Wszyscy mowia, ze dla Lewandowskiego nie ma alternatywy a ja mowie, ze jest w postaci Brozia
Nie siedzę w wiślackiej szatni ale słyszałem, że Brozio miał zły wpływ na kolegów i był wiecznie ze wszystkiego niezadowolony.
Taki, można powiedzieć, smerf maruda.
Oczywiście, to może być tylko plotka, nie mniej osoba, która to mówiła, wydaje się być wiarygodna. No i też nie wiemy, czy Turcy nie postawili warunku, że to ma być pakiet...
Co nie zmienia faktu, że chiałbym kiedyś zobaczyć na boisku duet Brożek - Genkov.
Ostatnio edytowane przez willow : 03.09.2011 o godz. 09:15.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując