mitmichael napisał(a):

|
Ja nadal zaluje, ze Paweł Brozek został sprzedany - przynajmniej jego mogli zostawic bo w Turcji za duzo nie gra. Moze marnowal wiele sytuacji ale kiedy musial strzelic by wynik byl dobry to strzelal. Dalej ma to swietne dochodzenie do pilki. Wszyscy mowia, ze dla Lewandowskiego nie ma alternatywy a ja mowie, ze jest w postaci Brozia
|
Nie siedzę w wiślackiej szatni ale słyszałem, że Brozio miał zły wpływ na kolegów i był wiecznie ze wszystkiego niezadowolony.
Taki, można powiedzieć, smerf maruda.
Oczywiście, to może być tylko plotka, nie mniej osoba, która to mówiła, wydaje się być wiarygodna. No i też nie wiemy, czy Turcy nie postawili warunku, że to ma być pakiet...
Co nie zmienia faktu, że chiałbym kiedyś zobaczyć na boisku duet Brożek - Genkov.