|
Ja nadal zaluje, ze Paweł Brozek został sprzedany - przynajmniej jego mogli zostawic bo w Turcji za duzo nie gra. Moze marnowal wiele sytuacji ale kiedy musial strzelic by wynik byl dobry to strzelal. Dalej ma to swietne dochodzenie do pilki. Wszyscy mowia, ze dla Lewandowskiego nie ma alternatywy a ja mowie, ze jest w postaci Brozia
|