Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6431
Stary 03.09.2011, 07:33
Ja nadal zaluje, ze Paweł Brozek został sprzedany - przynajmniej jego mogli zostawic bo w Turcji za duzo nie gra. Moze marnowal wiele sytuacji ale kiedy musial strzelic by wynik byl dobry to strzelal. Dalej ma to swietne dochodzenie do pilki. Wszyscy mowia, ze dla Lewandowskiego nie ma alternatywy a ja mowie, ze jest w postaci Brozia
Odpowiedz cytując