Mocny napisał(a):

nie no, ladne kwiatki na tym forum mozna znalezc 
w tak merytorycznym gronie podsumowywanie pracy trenera jest nieco nie na miejscu
|
CO ? Przecieram oczy ze zdumienia, nie sądziłem, że znajdzie się osoba, które uważa Genkova za pikarza który kiedy kol wie zbliży się do klasy Pawła. Rozmowa w takim gronie nie ma żadnego sensu.