zim zum napisał(a):

|
Jak się nic nie zmieni, to po jesieni może być już pozamiatane jeśli chodzi o ligę.
|
zupełnie jakbym czytał posty z ubiegłego roku.
Niczego nie potraficie się nauczyć?
Jesli nie zaufania w druzynę, w trenera - to przynajmniej tego, że nawet po całej rundzie jesiennej nie można jeszcze przesądzać o tym kto zdobedzie tytuł?