www.wisla.krakow.pl napisał(a):
|
Bilety będzie można nabywać w Strefie Kibica, która znajduje się pod trybuną D. Jest ona otwarta od poniedziałku do piątku od 11:00 do 20:00 oraz w soboty i niedziele od 10:00 do 16:00. Płatność obecnie realizowana jest tylko gotówką.
|
Słowo klucz OBECNIE.
No tak kiedyś to była ameryka, można było i kartą zapłacić, i przelewem, a nawet na raty kupić.
Pionowi marketingu, koordynatorowi sprzedaży i wszystkim innym gratuluję poczucia humoru.
PS. Kiedyś podawana była informacja, że ceny na Europejskie Puchary będą w jakiś sposób korelowane z tym na ilu meczach ktoś był itp. Kto podawał tą informację bo nie mogę sobie przypomnieć?