Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#924
Stary 02.09.2011, 09:22
www.wisla.krakow.pl napisał(a):
Bilety będzie można nabywać w Strefie Kibica, która znajduje się pod trybuną D. Jest ona otwarta od poniedziałku do piątku od 11:00 do 20:00 oraz w soboty i niedziele od 10:00 do 16:00. Płatność obecnie realizowana jest tylko gotówką.


Słowo klucz OBECNIE.

No tak kiedyś to była ameryka, można było i kartą zapłacić, i przelewem, a nawet na raty kupić.

Pionowi marketingu, koordynatorowi sprzedaży i wszystkim innym gratuluję poczucia humoru.

PS. Kiedyś podawana była informacja, że ceny na Europejskie Puchary będą w jakiś sposób korelowane z tym na ilu meczach ktoś był itp. Kto podawał tą informację bo nie mogę sobie przypomnieć?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując