Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4853
Stary 02.09.2011, 08:23
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ok.
Rozumiem, że podnieca was to, że w meczu o nic, grając w polowie trzecim składem
Nie przeginajmy w drugą stronę:
Wisła: Jovanić - Jovanović, Bunoza, Chavez (46 min - Stanek), Paljić - Sobolewski (46 min - Brud), Nunez, Iliew, Garguła, Jirsak – Biton

Do trzeciego składu to można zaliczyć dwóch zmienników + może na upartego Jirsaka, choć jak ktoś regularnie siedzi na ławce, to chyba jednak drugi skład, a nie trzeci + 5 nazwisk z pierwszego składu który gra w lidze...
Odpowiedz cytując