Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13482
Stary 01.09.2011, 06:01
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli dla ciebie najlepszym kompromisem jest to ,że w przypadku gwałtu daje się prawo do mordowania niewinnego dziecka to ja nie mam pytań.
tak, dla mnie to najlepszy kompromis, próby naruszania tego kompromisu w stronę zaostrzania skończą się pełną liberalizacją. Nie otwiera się puszki pandory...

można podsumować Twoje śmieszne oburzenie moimi stwierdzeniami:

1. Jeśli dla Ciebie zmuszanie kobiety zgwałconej do urodzenia jest normalne to ja też nie mam pytań ... Istne średniowiecze...
2. Jeżeli zmuszanie zdrowej kobiety do urodzenia dziecka i ryzykowania własnym życiem jest OK to je też NIE MAM PYTAŃ !!!

skąd się tacy ludzie biorą ... chyba tylko z rydzykowa albo pustelni... DRAMAT
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 01.09.2011 o godz. 06:11.