Karamazow napisał(a):

|
Jeżeli dla ciebie najlepszym kompromisem jest to ,że w przypadku gwałtu daje się prawo do mordowania niewinnego dziecka to ja nie mam pytań.
|
tak, dla mnie to najlepszy kompromis, próby naruszania tego kompromisu w stronę zaostrzania skończą się pełną liberalizacją. Nie otwiera się puszki pandory...
można podsumować Twoje śmieszne oburzenie moimi stwierdzeniami:
1. Jeśli dla Ciebie zmuszanie kobiety zgwałconej do urodzenia jest normalne to ja też nie mam pytań ... Istne średniowiecze...
2. Jeżeli zmuszanie zdrowej kobiety do urodzenia dziecka i ryzykowania własnym życiem jest OK to je też NIE MAM PYTAŃ !!!
skąd się tacy ludzie biorą ... chyba tylko z rydzykowa albo pustelni... DRAMAT