Wyświetl pojedynczy post
dawidTS
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23494
Stary 30.08.2011, 23:21
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Od 3 dni komputer zawsze o 6:30 rano włącza mi się sam... Może coś zmieniłem w ustawieniach ? Nie znam się niestety kompletnie na kompach, gdzie coś takiego można zmienić ?
Pokombinuj w biosie,być może w power management masz ustawione zeby sie wlączał.

Kibic z Grodu Kraka napisał(a):Wyświetl post
http://alma24.pl/produkt/18083132/szafran-royal taki może być
o wlaśnie to,trudno to znaleźć w sklepach .Dzieki
Ostatnio edytowane przez dawidTS : 30.08.2011 o godz. 23:23.
TYLKO CW3L3 NOSZA ZELE !
Odpowiedz cytując