Marcinnno napisał(a):

|
Od 3 dni komputer zawsze o 6:30 rano włącza mi się sam... Może coś zmieniłem w ustawieniach ? Nie znam się niestety kompletnie na kompach, gdzie coś takiego można zmienić ?
|
Pokombinuj w biosie,być może w power management masz ustawione zeby sie wlączał.
Kibic z Grodu Kraka napisał(a):

o wlaśnie to,trudno to znaleźć w sklepach .Dzieki