Babba napisał(a):

|
Polecam pooglądać Premier League. W zasięgu byłby może team ze środka Primera Division, ale nie z angielskiej, tym bardziej, że Wisła obecnie gra padlinę.
|
Śmiem twierdzić, ze środek Primera Division jest tak zaawansowany taktycznie, że i tutaj bylibyśmy bez szans.