Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6417
Stary 29.08.2011, 21:26
Babba napisał(a):Wyświetl post
Polecam pooglądać Premier League. W zasięgu byłby może team ze środka Primera Division, ale nie z angielskiej, tym bardziej, że Wisła obecnie gra padlinę.
Śmiem twierdzić, ze środek Primera Division jest tak zaawansowany taktycznie, że i tutaj bylibyśmy bez szans.
Odpowiedz cytując