Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4667
Stary 28.08.2011, 19:26
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post


BTW
W nagrodę za taką marną grę z Lechią w 1 meczu pucharowym z Odense nie wpuściłbym poza Pareiko nikogo z pierwszej 11. Niech gra Brud, Czekaj, Jirsak i inni. Nie potraficie ograć słabej Lechii w lidze to nie dla was puchary!
(Niech gwiazdory zobaczą jakie są priorytety - najpierw MP a potem LE)
To bardzo trafiona sugestia. Dobrze by było dotrzeć z tym przesłaniem do Basałaja i przekonać do niego Maaskanta. Wysyłajcie tą sentencje na adres klubowy, może zdołamy jeszcze uratować ligę.
Ostatnio edytowane przez kot : 28.08.2011 o godz. 19:29.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując