Proud napisał(a):

Otóż to. Obejrzyjcie się wokół w czasie meczu. Mamy chyba najmłodszy młyn w Polsce. Nie mówię, że to źle. Ale nie wiadomo jak niektórzy z tych fanatyków zachowaliby się podczas gry Wisły np o utrzymanie. Bo jak na razie, odkąd chodzą na mecze, Wisła zawsze gra o mistrzostwo. A na E są osoby, ktore już nie takie rzeczy widziały i przeżywały. Choć z drugiej strony jestem pewny, że to nie te osoby gwizdały, tylko jacyś nowi na Wiśle.
Za to ja na C widziałem ludzi, którzy dobrze nie znają słów hymnu.
|
C teraz to jest lans a nie fanatycy.
Co to za przyśpiewki o premierze państwa. Jak będziecie mieć godzinę policyjną za Kaczynskiego to zrozumiecie co jest dobre a co złe.
Pamiętam jak graliśmy ostatnie minuty z Levadią i ostatnie 15 minut szło jazda jazda jazda. A teraz co to jest za doping?