Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13078
Stary 28.08.2011, 13:30
Proud napisał(a):Wyświetl post
Otóż to. Obejrzyjcie się wokół w czasie meczu. Mamy chyba najmłodszy młyn w Polsce. Nie mówię, że to źle. Ale nie wiadomo jak niektórzy z tych fanatyków zachowaliby się podczas gry Wisły np o utrzymanie. Bo jak na razie, odkąd chodzą na mecze, Wisła zawsze gra o mistrzostwo. A na E są osoby, ktore już nie takie rzeczy widziały i przeżywały. Choć z drugiej strony jestem pewny, że to nie te osoby gwizdały, tylko jacyś nowi na Wiśle.

Za to ja na C widziałem ludzi, którzy dobrze nie znają słów hymnu.

C teraz to jest lans a nie fanatycy.

Co to za przyśpiewki o premierze państwa. Jak będziecie mieć godzinę policyjną za Kaczynskiego to zrozumiecie co jest dobre a co złe.


Pamiętam jak graliśmy ostatnie minuty z Levadią i ostatnie 15 minut szło jazda jazda jazda. A teraz co to jest za doping?
Odpowiedz cytując