Temat
:
[5 Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 27 sierpnia , sobota godz. 18
Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
333
28.08.2011, 12:00
artur1906
napisał(a):
przestańcie srać na swoją drużynę
Nie sramy, zwyczajnie martwimy się i denerwujemy na nasz sposób narodowy.
Lukasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukasz
Znajdź inne posty napisane przez Lukasz