Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#333
Stary 28.08.2011, 12:00
artur1906 napisał(a):Wyświetl post
przestańcie srać na swoją drużynę
Nie sramy, zwyczajnie martwimy się i denerwujemy na nasz sposób narodowy.
Odpowiedz cytując