Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13018
Stary 28.08.2011, 11:07
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy bardzo dobrze merytorycznie to ocenili i pokazali, że wcale nie jest tak kolorowo jak to niektórzy widzą.
To teraz dopiero odkryli słabości Wisły? Spece, nie ma co. Kolorowo to od początku poprzedniego sezonu nie jest.
Odpowiedz cytując