4fan_player napisał(a):

|
Wszyscy bardzo dobrze merytorycznie to ocenili i pokazali, że wcale nie jest tak kolorowo jak to niektórzy widzą.
|
To teraz dopiero odkryli słabości Wisły? Spece, nie ma co. Kolorowo to od początku poprzedniego sezonu nie jest.