Kibic1928 napisał(a):

Nie wiem czy oprócz Diaza.. Ktoś za to odpowiada prawda? Czy Valcx ? Czy Maaskant ktoś wyraził zgodę na to, aby przyszedł do Wisły ? Na jakiejś podstawie takie decyzje zostały podjęte. Jeśli Diaz jest słaby a jest , to próbować Nuneza.