dostuffca napisał(a):

|
powinni dostawać kary finansowe za wdawanie się w durne dryblingi gdy można było podać do lepiej ustawionego kolegi z drużyny. Nie duże jak dla nich - 100, 200zł - jakby kary szły na działalność TS to za kilka meczy by się z długów dźwignął.
|
lepiej nie, bo Małecki zostałby bankrutem
