Karherop napisał(a):

|
Zarówno Wisła , jak i Legia u siebie mogą wygrać z każdym .
|
Wygranie Legii z PSV czy Wisły z FUlham lub Twente to byłby jednak cud.
fan01 napisał(a):

|
Wybacz gorzkie słowa na początek weekendu, ale jak grał Rapid pokazali we Wrocławiu, a wy co tydzień Spartaka grać nie będziecie...
|
To prawda. Aczkolwiek w ostatnich dwóch tygodniach jednak 'gramy co tydzien Spartaka'

Poza tym Rapid 'zagrał Rapid' raz, ciężko powiedzieć na co ich stać. Oczywiście mogą być walcem, ale liczę że nawiążemy walkę. Najgorsze, że piłkarze na Spartak jednak wychodzili jak na wielką firmę, bez żadnej presji. Z Rapidem i Hapoelem będzie inaczej.