Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
mr mojo
Member
Od: 09.2010
Offline
#
12937
27.08.2011, 13:26
Pareiko niestety tych baboli mial wiecej ( tak na szybko - chocby z Podbeskidziem) i wszystkie braly sie z jego niepewnego chwytu.
mr mojo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mr mojo
Znajdź inne posty napisane przez mr mojo