Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7354
Stary 27.08.2011, 13:22
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Kiedy wronki zaczeły dobrze grać ? a wtedy gdy odpadły z eliminacji LM presji już nie było bo każdy liczył na LM i w LE grali jak grali.To samo Wisla presja była ogromna odpadliśmy i możemy grać bez presji nikt nie pompuje balonika nie będzie nadawania o 15 latach bez LM i o tych ogromnych milionach.
Nie wtedy kiedy odpadli z el. LM tylko już w grupie LE. PO drodze jeszcze gwałcili futbol bodajże z Dniepro.



Odpowiedz cytując