Romuald napisał(a):

|
Kiedy wronki zaczeły dobrze grać ? a wtedy gdy odpadły z eliminacji LM presji już nie było bo każdy liczył na LM i w LE grali jak grali.To samo Wisla presja była ogromna odpadliśmy i możemy grać bez presji nikt nie pompuje balonika nie będzie nadawania o 15 latach bez LM i o tych ogromnych milionach.
|
Nie wtedy kiedy odpadli z el. LM tylko już w grupie LE. PO drodze jeszcze gwałcili futbol bodajże z Dniepro.