Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7298
Stary 26.08.2011, 17:55
Nie doceniacie Fulham strasznie. Przerażające. Przypomnę tylko, że Fulham jest finalistą Ligi Europy z przed dwóch lat. To że bronią się przed spadkiem w angielskiej ekstraklasie nie świadczy o niczym. Twente bardzo mocne, akurat trafiliśmy na nich kiedy mają najlepszy okres w swojej historii (prawie najlepszy w 75' finał pucharu UEFA). Odense to klub na naszym poziomie aktualnie z tym że mocno nieprzewidywalny. Mogą wygrać z każdym.

Ten hurra optymizm niektórych zadziwiający. Patrząc realnie będziemy mieli ciężkie mecze. Grupa w której może się wszystko zdarzyć i awans żadnej z tych ekip nie będzie zaskoczeniem.



Odpowiedz cytując