Pablo84 napisał(a):

Również się nie zgodzę z Węgrzynem.
Mi tam podobała mi się gra Wisły, a wszczególności wynik, który był najważniejszy.W drugim meczu brakło tylko 5 min do awansu do CL, taki maaskant miał plan ,taktykę, która o włos mu wyszła.Gdyby się jednak udało, to węgrzyn rozpływałby się o genialnej taktyce i stylu Mourinho.
Tu nie chodzi o to by grać pieknie, a wygrywać i zdobywać punkty.
Ludzie, na dzien dzisiejszy Cypr za rok będzie mógł wystawić 2 drużyny do walki o CL!!!Nie widzicie, że jest przepaść?
Apoel w tym roku zajdzie daleko w Europejskic pucharach.
|
Oby ich przygoda z pucharami zakończyła się na Wiśle.