ociec Ciemka napisał(a):

a mnie się wydaje, że z Apoelem u siebie nie graliśmy źle
|
Mi tez sie tak wydaje - 20 minut dominacji Apoelu, potem do zdobycia bramki my gralismy lepiej a potem cofniecie pod bramke i bronienie dlatego pod koniec to cypryjczycy znowu przejeli inicjatywe. Co do LE - wystarczy grac lepiej niz z APOEL-em na wyjeździe, odwazniej i moze sie udac. Lech tez w eliminacjach LM gral bardzo slabo i odpadł ze Sparta Praga a w fazie grupowej niespodziewanie zaskoczył wszystkich. Jestem dobrej mysli - mam nadzieje, ze Maaskant potrafi uczyc sie na wlasnych błedach i juz takiego rozpaczliwego meczu jak ten wtorkowy nie bedzie