Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7146
Stary 26.08.2011, 09:36
JarekTSW napisał(a):Wyświetl post
Chyba sobie żartujesz , że z takiej grupy była by szansa wyjść. Patrząc na naszą grę w tej grupie pewne 4 msc niestety
A ja mam nadzieje, że teraz kiedy presja spadła z naszych grajków, Robert odstąpi od wybitnie genialneji i wyrafinowanej taktyki "murujemy i dzida do przodu" i pozwoli im grać, powtarzam Grać w piłkę, a wtedy możemy powalczyć z każdym szczególnie u siebie, i obejrzeć kilka ciekawych spotkań, a jak odpadniemy po fajnych emocjonujących spotkaniach z wymagającymi przeciwnikami to nikt pretensji mieć nie będzie. Natomiast jeśli będziemy dalej biegać za piłką a nie w nią grać będe pierwszym, który podniesie "Votum nieufności" wobec Maaskanta.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując