FraMat napisał(a):

aszdziennik.wordpress.com/2011/08/24/engel-za-duzo-obcokrajowcow-w-wisle-nie-pojmuja-niuansow-obrony-czestochowy/
Zlatują się sępy i hieny
Złotousty sie odezwał...
http://www.lwowiak.republika.pl
panie Engel - a tak poza tym to z główką w porządku? Według Pana "obrona Częstochowy" to jakis styl, a brak "obrony Częstochowy" to chaos?
|
ASZdziennik napisał(a):
|
(c) ”ASZdziennik” 2011. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone
|
FraMat, jaja sobie robisz czy serio tego nie zauważyłeś?