Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6753
Stary 24.08.2011, 13:40
FraMat napisał(a):Wyświetl post
aszdziennik.wordpress.com/2011/08/24/engel-za-duzo-obcokrajowcow-w-wisle-nie-pojmuja-niuansow-obrony-czestochowy/

Zlatują się sępy i hieny
Złotousty sie odezwał...
http://www.lwowiak.republika.pl
panie Engel - a tak poza tym to z główką w porządku? Według Pana "obrona Częstochowy" to jakis styl, a brak "obrony Częstochowy" to chaos?
ASZdziennik napisał(a):
(c) ”ASZdziennik” 2011. Wszystkie cytaty i prawie wszystkie wydarzenia zostały zmyślone
FraMat, jaja sobie robisz czy serio tego nie zauważyłeś?
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 15:20.
Odpowiedz cytując