LooNatyk napisał(a):

palikot - kuchenki pewnie też tak kalkulowały. "puchary ważne bo można dużo pkt zdobyć" etc i co z tego wyszło?
liga powinna być zawsze najważniejsza, bo to od niej wszystko się zaczyna.
|
Inaczej moga myslec kluby z najlepszych lig bo maja wszystko by walczyc na obu frontach. My nie mamy dlatego wieksza uwaga powinna byc skupiona na lidze a nie LE. Jej i tak nie zwojujemy a zeby grac w nastepnym sezonie w kwalifikacjach trzeba cos w tej lidze osiagnac