Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6742
Stary 24.08.2011, 13:10
LooNatyk napisał(a):Wyświetl post
palikot - kuchenki pewnie też tak kalkulowały. "puchary ważne bo można dużo pkt zdobyć" etc i co z tego wyszło?

liga powinna być zawsze najważniejsza, bo to od niej wszystko się zaczyna.
Inaczej moga myslec kluby z najlepszych lig bo maja wszystko by walczyc na obu frontach. My nie mamy dlatego wieksza uwaga powinna byc skupiona na lidze a nie LE. Jej i tak nie zwojujemy a zeby grac w nastepnym sezonie w kwalifikacjach trzeba cos w tej lidze osiagnac
Odpowiedz cytując