Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
_Vodka
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Krakow, East Side Massif
Offline
#
6578
24.08.2011, 08:06
willow
napisał(a):
Nie, to nie jest dobry kierunek.
Roczne wypożyczenia trzydziestoparolatków to nie jest fundament, na którym można cokolwiek zbudować.
Jak nie masz funduszy na normalne transfery to robisz co się da żeby wzmocnić drużynę ....
_Vodka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do _Vodka
Znajdź inne posty napisane przez _Vodka