Wyświetl pojedynczy post
_Vodka
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Krakow, East Side Massif

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6578
Stary 24.08.2011, 08:06
willow napisał(a):Wyświetl post
Nie, to nie jest dobry kierunek.
Roczne wypożyczenia trzydziestoparolatków to nie jest fundament, na którym można cokolwiek zbudować.
Jak nie masz funduszy na normalne transfery to robisz co się da żeby wzmocnić drużynę ....

Odpowiedz cytując