Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6561
Stary 24.08.2011, 07:22
TeeS88 napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedzcie sobie sami, czy Wisła dała z siebie 100% możliwości i czy zrobili wszystko aby ten mecz wygrać.
Według mnie dali,ale z takimi zawodnikami jak Małecki czy Diaz Europy nie podbijemy.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując