Marszałek napisał(a):

Maaskant sklecił coś z zespołu obcokrajowców, do tego ściągniętych za grosze. Bez bazy treningowej ich trenuje, ma LE,cudem byłaby LM a wy macie do niego pretensje. Może do Valcxa od razu?
Pojebało Was? Gramy jak gramy tym co mamy i tyle. I tak jest kosmos co facet robi z tym składem. Popatrzcie czasami przez pryzma tego co było a jest.
Sorry za wulgaryzm ale niektórzy mnie rozwalają.
|
przepraszam bardzo ale co zrobił Maaskant takiego wielkiego czy za taki sukces uważasz sklecenie drużyny po wzmocnieniach i wygranie naszej superowej sportowo ekstraklasy...a może takim sukcesem jest wyeliminowanie słabiutkich Skonto Ryga czy trochę mocniejszego na lekkim farcie (gdyby nie Melikson bylibysmy w dupie) Litexu Łowecz...
a co z grą w tym sezonie w lidzę polskiej, ja jakoś widzę regres a nie postęp