Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6417
Stary 23.08.2011, 22:46
Dr2pac napisał(a):Wyświetl post
siema w tej chwili mamy 8 pkt do rankingu i 2 pkt za faze grupowa LE mysle ze w fazie grupowej 2 zwycienstwa u siebie 1 remis i remis na wyjezdzie czyli 6 pkt w fazie grupowej powinnismy zdobyc i moze awans by byl chcialbym zebysmy dojechali tak do 15 - 16 pkt w rankingu klobowym a nawet wiecej to nie bedziemy musieli sie martwic o rozstawienie w 4 rundzie LE i moze nawet LM będzie dobrze w Lidze Europy czekamy na losowanie 3mam kciuki za dobra grupe
Na szczęście niedługo się zaczyna szkoła - naucz się pisać dzieciaku i pisz na temat.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując