piotrek chicago napisał(a):

|
u mnie na piwko za wczesnie dopiero 9 rano wolne w pracy zalatwione w ostatniej chwili ucze wlasnie syna krzyknac gooollll!!!!
|
uuu...to żona przypuszczam amerykanka ? Nie szprecha po Polsku ;-> ?
Trochę dziwnie w Usa, tylko football , NHL, nascar i bejzbol co ?
Naucz go chociaż hymnu Wisły ;-)
aaa ! no chyba że jest młodziutki, o tym nie pomyślałem.
Dobrze że szefa masz wyrozumiałego.
A tak z ciekawości, takie blachy co macie z Wiślackimi motywami, to w stanach coś kosztują ? Bo w PL 1000 zł trzeba dać i możesz mieć tablicę typu K0 TSW , albo K1 WISLA
Jak ma się sprawa u Was ?
====
nie musicie gustować w tego typu muzie ( dub step ), ale ja dla przykładu kupiłem eLeMelki niebieskie, palę i słucham tego na fulla:
http://www.youtube.com/watch?v=xlfDY...U7GC7JIQapsEvA
nosi oj nosiiiiiii