Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 23.08.2011, 15:06
piotrek chicago napisał(a):Wyświetl post
u mnie na piwko za wczesnie dopiero 9 rano wolne w pracy zalatwione w ostatniej chwili ucze wlasnie syna krzyknac gooollll!!!!
uuu...to żona przypuszczam amerykanka ? Nie szprecha po Polsku ;-> ?

Trochę dziwnie w Usa, tylko football , NHL, nascar i bejzbol co ?

Naucz go chociaż hymnu Wisły ;-)

aaa ! no chyba że jest młodziutki, o tym nie pomyślałem.

Dobrze że szefa masz wyrozumiałego.

A tak z ciekawości, takie blachy co macie z Wiślackimi motywami, to w stanach coś kosztują ? Bo w PL 1000 zł trzeba dać i możesz mieć tablicę typu K0 TSW , albo K1 WISLA
Jak ma się sprawa u Was ?




====


nie musicie gustować w tego typu muzie ( dub step ), ale ja dla przykładu kupiłem eLeMelki niebieskie, palę i słucham tego na fulla:

http://www.youtube.com/watch?v=xlfDY...U7GC7JIQapsEvA


nosi oj nosiiiiiii
Powód: co pomaga ?
Ostatnio edytowane przez labtec : 23.08.2011 o godz. 15:12.
Odpowiedz cytując