Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16132
Stary 23.08.2011, 08:34
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Kocewiak już przed meczem z Cracovią mówił, że to będzie mecz o życie Kafarskiego, więc bardzo możliwe, że poleci.
Sam się zapewne nie poda do dymisji bo jest przekonany, że wykonuje super robote w Lechii. Jak go nie zwolnia teraz to będzie to skandal bo gość nie dość, że uważa iż ma super druzyne to jeszcze wzmocnienia nie są mu potrzebne. Ja mu dziękuje za to, że uratował Ekstraklase w Gdańsku i że momentami drużyna grała bardzo fajną piłke, ale już nic więcej z tym zespołem nie osiągnie więc czas najwyższy się pożegnać. Sezon można jeszcze uratować, ale z kim to nie mam pojęcia. Osobiście z polskich trenerów widział bym Fornalika ale to można raczej w między bajki włożyć i pobożne życzenia.
Odpowiedz cytując