tarantulaw2 napisał(a):

|
Kocewiak już przed meczem z Cracovią mówił, że to będzie mecz o życie Kafarskiego, więc bardzo możliwe, że poleci.
|
Sam się zapewne nie poda do dymisji bo jest przekonany, że wykonuje super robote w Lechii. Jak go nie zwolnia teraz to będzie to skandal bo gość nie dość, że uważa iż ma super druzyne to jeszcze wzmocnienia nie są mu potrzebne. Ja mu dziękuje za to, że uratował Ekstraklase w Gdańsku i że momentami drużyna grała bardzo fajną piłke, ale już nic więcej z tym zespołem nie osiągnie więc czas najwyższy się pożegnać. Sezon można jeszcze uratować, ale z kim to nie mam pojęcia. Osobiście z polskich trenerów widział bym Fornalika ale to można raczej w między bajki włożyć i pobożne życzenia.