Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16125
Stary 22.08.2011, 22:17
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Kafarski leci?Co tam mewy przebąkuja?Dla mnie facet ewidentnie się wypalił w tym miejscu i nic już tam nie wymysli.
0-0 z ŁKS-em,no ludzie.
Kocewiak już przed meczem z Cracovią mówił, że to będzie mecz o życie Kafarskiego, więc bardzo możliwe, że poleci.
Odpowiedz cytując