Marszałek napisał(a):

Kafarski leci?Co tam mewy przebąkuja?Dla mnie facet ewidentnie się wypalił w tym miejscu i nic już tam nie wymysli.
0-0 z ŁKS-em,no ludzie.
|
Kocewiak już przed meczem z Cracovią mówił, że to będzie mecz o życie Kafarskiego, więc bardzo możliwe, że poleci.