ctsi napisał(a):

Wybiegajac troche do przodu. Kiedy bedzie losowanie LM/LE i czy znany jest juz moze rozklad jazdy - w sensie kiedy rozgrywane sa mecze? Planuje sobie wakacje
|
No to dla rozluźnienia ja poproszę:
Barcelonę bo mam znajomych 2 h od Barcelony plus wiadomo, morze, plaże i te sprawy,
Angoli - może być Chelsea - żona w ciąży a tam firmowe dupce dla niemowląt dużo taniej,
Olympique Lyon - siostra mieszka w Żabojadowie - myknę sobie TGV z Strasbourga do Lyonu
To tyle - nie mam więcej wymagań
