Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6070
Stary 22.08.2011, 21:07
ctsi napisał(a):Wyświetl post
Wybiegajac troche do przodu. Kiedy bedzie losowanie LM/LE i czy znany jest juz moze rozklad jazdy - w sensie kiedy rozgrywane sa mecze? Planuje sobie wakacje
No to dla rozluźnienia ja poproszę:
Barcelonę bo mam znajomych 2 h od Barcelony plus wiadomo, morze, plaże i te sprawy,
Angoli - może być Chelsea - żona w ciąży a tam firmowe dupce dla niemowląt dużo taniej,
Olympique Lyon - siostra mieszka w Żabojadowie - myknę sobie TGV z Strasbourga do Lyonu

To tyle - nie mam więcej wymagań
Odpowiedz cytując