co Ty gadasz ?!?!? Od 3 % oddają te grube bańki za kampanię
Jesteś pewien ?
Żeby nie było, zadałem te 3 pytania google, i to używając różnych słów itd , ale nie znajdowałem odpowiedzi na nie.
Tak sobie patrzę, z kim PO może zawiązać koalicję, jeśli SLD zrobi to z PIS-em.
Ale skoro od 7 %, to raczej nie mają z kim.
Czyli na pewno od 5 % do sejmu przyjmują tak >?