Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23414
Stary 22.08.2011, 19:59
co Ty gadasz ?!?!? Od 3 % oddają te grube bańki za kampanię

Jesteś pewien ?

Żeby nie było, zadałem te 3 pytania google, i to używając różnych słów itd , ale nie znajdowałem odpowiedzi na nie.

Tak sobie patrzę, z kim PO może zawiązać koalicję, jeśli SLD zrobi to z PIS-em.
Ale skoro od 7 %, to raczej nie mają z kim.



Czyli na pewno od 5 % do sejmu przyjmują tak >?
Odpowiedz cytując