Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12896
Stary 22.08.2011, 12:39
ItaloPolak napisał(a):Wyświetl post
Weszło: Małecki w kadrze, czyli jak polubiliśmy diabełka
http://www.weszlo.com/news/7620

W trakcie meczu Legia - Wisła 0:3


Dobrze ze Patryk troche spokorniał, ale ja właśnie takich j**nietych piłkarzy najbardziej lubię. Oby chlopak dal nam jeszcze dużo radości.
za takie teksty do Sobola czy Głowy to powinien przejść chrzest bojowy z nimi ale Mały ma niestety dalej siano w głowie i oby mu się to trochę zmieniło.
Odpowiedz cytując