Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Offline
#
12896
22.08.2011, 12:39
ItaloPolak
napisał(a):
Weszło: Małecki w kadrze, czyli jak polubiliśmy diabełka
http://www.weszlo.com/news/7620
W trakcie meczu Legia - Wisła 0:3
Dobrze ze Patryk troche spokorniał, ale ja właśnie takich j**nietych piłkarzy najbardziej lubię. Oby chlopak dal nam jeszcze dużo radości.
za takie teksty do Sobola czy Głowy to powinien przejść chrzest bojowy z nimi
ale Mały ma niestety dalej siano w głowie i oby mu się to trochę zmieniło.
PSYCHOLTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PSYCHOLTSW
Znajdź inne posty napisane przez PSYCHOLTSW