Weszło: Małecki w kadrze, czyli jak polubiliśmy diabełka
http://www.weszlo.com/news/7620
W trakcie meczu Legia - Wisła 0:3
Cytat:
Sobolewski: - Podaj do Brozia, a nie idziesz na chama!
Małecki: - Spierdalaj, ....a!
Sobolewski: - Co powiedziałeś?
Małecki: - Od....... się!
Głowacki: - Masz taki w....... w szatni!
Małecki: - No dobra, sorry.
|



Dobrze ze Patryk troche spokorniał, ale ja właśnie takich j**nietych piłkarzy najbardziej lubię. Oby chlopak dal nam jeszcze dużo radości.