PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Ilu piłkarzy z obecnej Wisły grało z Karabachami / Levadiami?
|
Ale to nie o to chodzi ! Jeśli ktoś mówi że Apoel to nie Real czy Barcelona i z kim mamy awansować jak nie z nimi to równie dobrze na Cyprze mogą mówić ,że Wisła to nie Chelsea czy Atletico i łatwiejszego rywala nie mogli już dostać . Prawda jest taka że Apoel ostatnio grał już w LM a Wisła odpadała ze słabymi rywalami a piłkarze jacy grali w tych zespołach wtedy to sprawa drugorzędna . Zauważ że w Polskich mediach mówi się o drużynie Apoelu głównie to że grała niedawno w fazie grupowej LM i jakie wyniki osiągała wtedy a to w jakim składzie wtedy grała i ilu piłkarzy z tamtej drużyny jest w obecnej nikogo specjalnie nie obchodzi więc na Cyprze też mogę tamtejszych kibiców i media interesować głównie wyniki osiągane w ostatnich latach w europejskich pucharach przez Wisłę a do składów będą przywiązywać mniejsza wagę .