Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2620
Stary 22.08.2011, 06:48
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Widzieliście dziś stroje Śląska? tylu reklam jeszcze chyba nie widziałem na piłkarzu. Dwie firmy w miejscu sponsora generalnego, dwie na rękawku, jedna z tyłu pod numerem. No i do tego jeszcze logo T-Mobile i logo Pumy

http://i52.tinypic.com/sdd281.png
Już to kiedyś pisałem: wyglądają jak piłkarze ręczni.
Odpowiedz cytując