Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5838
Stary 22.08.2011, 06:30
Hrluc napisał(a):Wyświetl post
Uefa i Fifa to grubymi nićmi szyte organizacje.Musimy wejść przed Euro 2012.Taka jest prawda .Musielibyśmy nie wiadomo jak to spieprzyć, żeby nie wejść .Liczą się tylko pieniądze,a za dużo osób z tego żyje.
Tez mam takie luzne spostrzezenia. Poprostu jak dla mnie mamy nawet za duze szczescie przy doborze sedziow. Ale coz, nawet jesli cos jest na rzeczy to mozna sie cieszysz ze trafilo na nas.
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
Odpowiedz cytując