Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
5838
22.08.2011, 06:30
Hrluc
napisał(a):
Uefa i Fifa to grubymi nićmi szyte organizacje.Musimy wejść przed Euro 2012.Taka jest prawda
.Musielibyśmy nie wiadomo jak to spieprzyć, żeby nie wejść
.Liczą się tylko pieniądze,a za dużo osób z tego żyje.
Tez mam takie luzne spostrzezenia. Poprostu jak dla mnie mamy nawet za duze szczescie przy doborze sedziow. Ale coz, nawet jesli cos jest na rzeczy to mozna sie cieszysz ze trafilo na nas.
Bronex
napisał(a):
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
albert02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do albert02
Znajdź inne posty napisane przez albert02