Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2617
Stary 21.08.2011, 22:07
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Widzieliście dziś stroje Śląska? tylu reklam jeszcze chyba nie widziałem na piłkarzu. Dwie firmy w miejscu sponsora generalnego, dwie na rękawku, jedna z tyłu pod numerem. No i do tego jeszcze logo T-Mobile i logo Pumy

http://i52.tinypic.com/sdd281.png
dużo reklam, ale co ważne żadna nie razi w oczy. Czasami jest jedna reklama i już koszulka wygląda tragicznie


cinekw napisał(a):Wyświetl post
oO Widzieliście kiedyś, żeby trening był przeprowadzany w strojach meczowych? To na pewno nie są nasze nowe stroje.
zawodnicy dostają całe zestawy treningowych koszulek spodenek itd
te są raczej na pewno z nowej kolekcji ale treningowe. Jednak moim zdaniem meczowe mogą być cos w ten desighn
Ostatnio edytowane przez yogul : 21.08.2011 o godz. 22:11.
Odpowiedz cytując