Tenzen napisał(a):

Widzieliście dziś stroje Śląska? tylu reklam jeszcze chyba nie widziałem na piłkarzu. Dwie firmy w miejscu sponsora generalnego, dwie na rękawku, jedna z tyłu pod numerem. No i do tego jeszcze logo T-Mobile i logo Pumy 
http://i52.tinypic.com/sdd281.png
|
dużo reklam, ale co ważne żadna nie razi w oczy. Czasami jest jedna reklama i już koszulka wygląda tragicznie
cinekw napisał(a):

|
oO Widzieliście kiedyś, żeby trening był przeprowadzany w strojach meczowych? To na pewno nie są nasze nowe stroje.
|
zawodnicy dostają całe zestawy treningowych koszulek spodenek itd
te są raczej na pewno z nowej kolekcji ale treningowe. Jednak moim zdaniem meczowe mogą być cos w ten desighn