Tenzen napisał(a):

Widzieliście dziś stroje Śląska? tylu reklam jeszcze chyba nie widziałem na piłkarzu. Dwie firmy w miejscu sponsora generalnego, dwie na rękawku, jedna z tyłu pod numerem. No i do tego jeszcze logo T-Mobile i logo Pumy 
http://i52.tinypic.com/sdd281.png
|
Szkoda, że nie pamiętasz strojów Śląska podczas Jego wcześniejszego powrotu do ekstraklasy. Wteedy dopiero mieli dużo reklam na koszulkach.