Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2609
Stary 21.08.2011, 21:45
Widzieliście dziś stroje Śląska? tylu reklam jeszcze chyba nie widziałem na piłkarzu. Dwie firmy w miejscu sponsora generalnego, dwie na rękawku, jedna z tyłu pod numerem. No i do tego jeszcze logo T-Mobile i logo Pumy

http://i52.tinypic.com/sdd281.png
Odpowiedz cytując