Widzieliście dziś stroje Śląska? tylu reklam jeszcze chyba nie widziałem na piłkarzu. Dwie firmy w miejscu sponsora generalnego, dwie na rękawku, jedna z tyłu pod numerem. No i do tego jeszcze logo T-Mobile i logo Pumy
http://i52.tinypic.com/sdd281.png