0 22 napisał(a):

|
Ja nie zarzucam kompleksów kibicom Wisły, tylko jednemu płaczkowi, a to zupełnie coś innego.
|
Jaki kibic Wisły może być płaczkiem w sytuacji, gdy zaprzyjaźniony Śląsk drugi raz w roku ogrywa Legie na Łazienkowskiej, a w dodatku za niecale 48 godzin będzie miał miejsce najważniejszy mecz w historii Wisły?
Apeluje do moderatorów, żeby zakazali wstępu kibicom Legii na to forum przez 24h po zakończeniu meczu warszawiaków. Świeżo po meczu swojej drużyny piszą głupoty i obrażają innych. Może dzień po porażce wystarczy, żeby ochłoneli i jak chcą wyrazić swoje opinie to niech to robią bez zbędnego napinania.