Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16054
Stary 21.08.2011, 21:03
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Ja nie zarzucam kompleksów kibicom Wisły, tylko jednemu płaczkowi, a to zupełnie coś innego.
Jaki kibic Wisły może być płaczkiem w sytuacji, gdy zaprzyjaźniony Śląsk drugi raz w roku ogrywa Legie na Łazienkowskiej, a w dodatku za niecale 48 godzin będzie miał miejsce najważniejszy mecz w historii Wisły?

Apeluje do moderatorów, żeby zakazali wstępu kibicom Legii na to forum przez 24h po zakończeniu meczu warszawiaków. Świeżo po meczu swojej drużyny piszą głupoty i obrażają innych. Może dzień po porażce wystarczy, żeby ochłoneli i jak chcą wyrazić swoje opinie to niech to robią bez zbędnego napinania.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując