Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5797
Stary 21.08.2011, 16:32
Kurz napisał(a):Wyświetl post
W pewnym sensie Godlewski ma trochę racji, ale tylko trochę. Maor rzeczywiście nie jest rozgrywającym w stylu Szymka; takiego zawodnika bardzo nam brakuje. Tylko że widziałbym Maora nie w ataku jak on, tylko z Sobolem i Szymkiem 2 na środku pomocy.
Dokladnie... I to sie widzi jak na boiska wchodza Gargula czy Jirsak, a w szczegolnosci Gargula, bo on jest bardziej typowym rozgrywajcym. Ale, jesli zadnego z nich nie ma na boisku, to dobrego crossa nie widac - moze czasem Sobolowi czy Wilkowi wyjdzie, ale ogolnie to jest bo godzine zastanowienia sie co tu z pilka zrobic. Brakuje nam przezutow do nogi, nawet Apoel kilka razy to zrobil i zmienil ciezar gry, Melex bierze pilke i jazda... fakt dobra ale jazda przed siebie, czasem zagra fajna prostopodala, ale to poprostu ofensywny zawodnik.

Tak zeby zachowujac wszelkie proporcje, ale zeby pokazac typ zawodnikow i jak to moglo by wygladac... to porownalbym to do Barcy. W srodku maja def Busquetsa albo Mascherano(Sobol, Wilk), i przy nich Iniesta, ofensywny pomocnik ktory klepie, mija zawodnikow i ktory rowniez moze zagrac na skrzydle (Melikson) no i wlasnie mozg druzyny Xavi - typowy rozgrywajacy ktory np wie gdzie zagra crossa juz robiac drybling, nie myslac o tym 10h, no i to jest dokadny cross, reguluje caly czas tempo gry. Takiej osoby (propocjonalnie na nasze mozliwosci) nam brakuje.. dlatego my jak i inne druzyny w Polsce sa slabe w ataku pozycyjnym, brakuje osob ktora reguluje tempo, przytrzymuje pilke, gra z klepy itp... oczywiscie ze takim byl Szymek, i gdyby nie kontuzje to bylby jednym z najlepszych rozgrywajacych w Europie.. Mial niesamowity przeglad pola, swietne crossy, technike, stale fragmenty... Do dzis w Polsce w tym wieku nie bylo rozgrywajacego ktory by mu dorownal, i niestety nikogo nie widac na horyzoncie..
Odpowiedz cytując