baro1995 napisał(a):

Wyraźnie podkreśliłem ,że nie taka straszna przy kwotach o jakich spekulują media w kontekście Deleva Bo 500tys. z Prowizjami i premiami pewnie i 750,ale przy 2 mln to jednak nie jest taka straszna kwota Uważam,że Ljuboja jest wart takich pieniędzy i na pewno w walce o LM i w LM/LE byłby dla nas wzmocnieniem.
|
Ljuboja jest wart i nie jest. Delev grając u nas może zostać sprzedany za podobną kasę lub większą dalej. Delev to inwestycja. Ljuboja to piłkarz tylko na 1 sezon za potężną kasę. Nikomu go nie sprzedamy... a jak nie daj boże złapie kontuzje to 750 tysięcy euro poszło się..... wiadomo co
Delev jak nie w następnym sezonie to za dwa lata może zarobić na siebie. Taka mała różnica. Ljuboja już nie.
Ponadto wystarczająco już mamy wiekowych ogranych weteranów w 11 wg mnie a za mało piłkarzy których można wylansować przez grę w pucharach i odsprzedać z zyskiem.