Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51085
Stary 21.08.2011, 15:43
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Wyraźnie podkreśliłem ,że nie taka straszna przy kwotach o jakich spekulują media w kontekście Deleva Bo 500tys. z Prowizjami i premiami pewnie i 750,ale przy 2 mln to jednak nie jest taka straszna kwota Uważam,że Ljuboja jest wart takich pieniędzy i na pewno w walce o LM i w LM/LE byłby dla nas wzmocnieniem.
Ljuboja jest wart i nie jest. Delev grając u nas może zostać sprzedany za podobną kasę lub większą dalej. Delev to inwestycja. Ljuboja to piłkarz tylko na 1 sezon za potężną kasę. Nikomu go nie sprzedamy... a jak nie daj boże złapie kontuzje to 750 tysięcy euro poszło się..... wiadomo co

Delev jak nie w następnym sezonie to za dwa lata może zarobić na siebie. Taka mała różnica. Ljuboja już nie.

Ponadto wystarczająco już mamy wiekowych ogranych weteranów w 11 wg mnie a za mało piłkarzy których można wylansować przez grę w pucharach i odsprzedać z zyskiem.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując