Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51082
Stary 21.08.2011, 15:37
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Co to znaczy pensja nie taka straszna? Najlepiej zarabiający piłkarz w Polsce - skromne 500 tysięcy euro za sezon czyli tyle ile biorą Genkov i Melikson razem a ty takie "mądrości" piszesz? Nie pomyliłeś Wisły z Arsenalem?
Wyraźnie podkreśliłem ,że nie taka straszna przy kwotach o jakich spekulują media w kontekście Deleva Bo 500tys. z Prowizjami i premiami pewnie i 750,ale przy 2 mln to jednak nie jest taka straszna kwota Uważam,że Ljuboja jest wart takich pieniędzy i na pewno w walce o LM i w LM/LE byłby dla nas wzmocnieniem.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując