Ogryzek napisał(a):

Co to znaczy pensja nie taka straszna? Najlepiej zarabiający piłkarz w Polsce - skromne 500 tysięcy euro za sezon czyli tyle ile biorą Genkov i Melikson razem a ty takie "mądrości" piszesz? Nie pomyliłeś Wisły z Arsenalem?
|
Wyraźnie podkreśliłem ,że
nie taka straszna przy kwotach o jakich spekulują media w kontekście Deleva Bo 500tys. z Prowizjami i premiami pewnie i 750,ale przy 2 mln to jednak nie jest taka straszna kwota

Uważam,że Ljuboja jest wart takich pieniędzy i na pewno w walce o LM i w LM/LE byłby dla nas wzmocnieniem.