Piotson napisał(a):

Kurde nauczcie się edytować swoje posty!
Jak nie masz tego folderu to go utwórz, co za problem.
Udoskonaliłem tą aktualizację dodając Nunezowi grę na pozycji środkowego i defensywnego pomocnika jako uzdolniony.
Gram teraz w el. LM takim samym składem jak w rzeczywistości Pareiko- Jovanovic Jaliens Chavez Diaz- Sobolewski Nunez Melikson Małecki Iliev- Genkov (Biton).
W II rundzie ograłem Borac Banja Luka 3-1 u siebie(po hat-tricku Jaliensa ) a na wyjeździe 0:0
potem ograłem Basel u siebie 3:1(hat-trick Genkova) na wyjeździe 1:0 (Biton).
IV runda to popis Maora, w meczu u siebie ograłem Bate Borysów 3:0 po jego dwóch golach i asyście. Rewanżu jeszcze nie grałem.
|
aa to ja dokonałem parę transferów i gram tak: Pareiko - Okonkwo, Jaliens, Chavez, Dudu Paraiba - Sobolewski, Andrade, Boguski, Melikson, Małecki (Nunez) - Genkov
W II rundzie grałem z Mogren w obu po 4-1 dla mnie, w III rundzie FC Kopenhaga i 1-0 u mnie oraz 1-1 i teraz o LM gramy z... Neftci Baku
