Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15919
Stary 19.08.2011, 20:41
Obrona Amice chwilowo nie jest potrzebna do szczęścia. Nie ma co jeszcze dywagować, bo to dopiero 4 kolejka, ale jak nie spuchną to będą w trójce na koniec rundy. Mając to co pisałem tydzień temu, czyli kilku zawodników w gazie: Rudnev, Stilic i Murawski będą niezwykle groźni dla 3/4 zespołów w ekstraklasie. Do tego ekipa jest zgrana, piłeczka chodzi jak należy i nie muszą się zastanawiać czy przejdą APOEL/Spartak, bądź nie.
Odpowiedz cytując